На "Північному потоці" стався четвертий витік газу

Берегова охорона Швеції виявила четвертий витік із газопроводів "Північних потоків". Про це повідомило видання Svenska Dagbladet 29 вересня.

Зазначають, що загалом виявлено чотири витоки газу з "Північних потоків". Два з них розташовані в економічній зоні Швеції. Інші два – в економічній зоні Данії.

Представники берегової охорони активно працюють, щоб з'ясувати причини витоку. Водночас, Швеція веде власне розслідування і підозрює грубий саботаж.

Нагадаємо, раніше ЦРУ попереджало Берлін про ризики атак на газопроводи "Північний потік".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті