На півночі анексованого Криму залізниця постраждала через вибух на складі боєприпасів

Залізниця в північній частині анексованого росією Криму пошкоджена через вибух на складі боєприпасів. Про це 27 червня повідомляють місцеві ЗМІ.

"Глава" Криму Сергій Аксьонов заявляє про пошкодження залізничних колій у Кіровському районі, але причин не коментує.

"Постраждалих немає, на місці працюють профільні служби. Ремонтні роботи орієнтовно займуть від 4 до 8 годин", - пише він у Телеграмі.

Про те, що недалеко від населеного пункту Токареве горів російський склад зі зброєю повідомляє в соцмережах офіцер ЗСУ Анатолій Штефан. На опублікованих кадрах видно величезний стовп чорного диму.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті