На окупованому Запоріжжі школярів вчать ненавидіти українців і придумують добрі прислів'я про росіян

Ненависть і презирство до українського народу прищеплюють школярам на окупованих територіях Запорізької області. Про це свідчить демонстрований учням школи села Степанівка антиукраїнський слайд, на якому їм пропонують визначити значення деяких прислів'їв.

Зокрема, українським школярам пропонують познайомитися з прислів'ям про дурних українців. "Хохол дурніший за ворону, але хитріший за чорта", - переконує вчитель-колабораціоніст.

Щодо росіян, то для них "педагог" вигадав вельми патріотичне прислів'я: "Птах сильний крилами, а росіяни вірою". Тим часом, в оригіналі цей вислів звучить так: "Птах сильний крилами, а людина - дружбою".

Фото Андрія Цаплієнка

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті