На окупованій території Херсонщини почали роздавати методички, як проводити "вибори"

На окупованих територіях Херсонської області місцева влада почала роздавати методичні матеріали для членів "виборчих комісій" із метою "правильного проведення виборів". Про це розповів радник законного мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі 22 серпня.

"На окупованій Херсонщині вже надійшли інструкції щодо роботи виборчих комісій на вересень. З огляду людини, що пройшла не одні вибори що скажу - мрія “карсельника”. Можна проголосувати по всім документам одразу. Дивно, що квитанцію за комунальні послуги не визнали достатнім документом. Чекаємо на окупованих територіях явку на мільйони та 105 відсотків за єдину росію", - розповів Андрющенко.

 
Як повідомлялося раніше, в "ЛНР" вирішили акредитувати на "вибори" тільки обраних.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті