Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Представники "ЛНР" готуються до проведення місцевих виборів при максимально закритому процесі акредитації. Про це розповів начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор у своєму телеграм-каналі.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Окупаційна влада так званої «лнр» повідомила, що акредитаційні посвідчення, видані представникам ЗМІ іншими виборчими комісіями, зокрема навіть ЦВК рф, під час виборів у «лнр» не діятимуть. Виборчий процес буде максимально закритий навіть, так би мовити, для своїх – акредитувати може лише «виборчком лнр», кого забажає", - розповів Лисогор.
Як повідомлялося раніше, у "ЛНР" не дозволять висвітлювати "вибори" журналістам з акредитацією ЦВК РФ.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту