На окупованій території Херсонщини через брак рятувальників загинули тварини в зоопарку

У "Сафарі-парку" на окупованій території Херсонської області через дефіцит рятувальників під час шторму загинули тварини. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 1 грудня. 

"На Арабатській стрілці (тимчасово окупована територія Херсонщини) сталася трагедія – під час шторму затока Сиваш вийшла з берегів й затопила "Сафарі-парк". В результаті у зоопарку, який захопили росіяни, загинула частина тварин, адже через брак кадрів у місцевому МНС допомогу не змогли надати вчасно", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що окупанти досі не можуть справитись з наслідками негоди, як вирувала на тимчасово захоплених територіях наприкінці листопада. Так, в низці населених пунктів на окупованій території Запорізької області досі немає електроенергії, адже в регіоні недостатньо енергетиків. 

Раніше повідомлялось, що через підрив ГЕС загинули всі тварини у зоопарку в Новій Каховці.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті