На окупованій Луганщині з'явився новий "бізнес": перепродаж талонів у чергу до соціальних установ

В окупованих населених пунктах Луганської області перепрожають талони в чергу до соціальних установ. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Суспільного" 4 березня. 

"Ці "купони" почали людям перепродавати ті ж працівники квазіорганізацій, які там створені", - сказав Лисогор. 

Він зазначив, що введенням талонів на прийом до установ окупаційнга влада хоч якось намагалась вирішити проблему з величезними чергами. 

"Вся соціальна сфера на територіях окупованих працює дуже, скажемо так, кволо, потрапити в установи взагалі не було можливо. Організувати електронну чергу - до цього росія не скоро дійде... Й почати намагатись організувати чергу по талончиках", - зазначив Лисогор. 

За його словами, люди з 4 години ранку люди вже вишикуються у чергу за талонами. 

Зрештою продажем талонів заробляють не лише співробітники установ.

"Люди завчасно займають черги до адміністративних установ, отримують талони на прийом і продають їх охочим", - йдеться також у повідомленні.

Як зазначає джерело "ОстроВа" - переселенка зі Станиці Луганської, схожий "бізнес" працював у Станиці після 2014 року: мешканці селища займали чергу на КПВВ, а потім продавали її тим, хто хотів перетнути його, щоб потрапити на окуповану територію.

Раніше повідомлялось, що мешканка окупованого Рубіжного померла в черзі до паспортного столу.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті