На окупованій Луганщині з'явився новий "бізнес": перепродаж талонів у чергу до соціальних установ

В окупованих населених пунктах Луганської області перепрожають талони в чергу до соціальних установ. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Суспільного" 4 березня. 

"Ці "купони" почали людям перепродавати ті ж працівники квазіорганізацій, які там створені", - сказав Лисогор. 

Він зазначив, що введенням талонів на прийом до установ окупаційнга влада хоч якось намагалась вирішити проблему з величезними чергами. 

"Вся соціальна сфера на територіях окупованих працює дуже, скажемо так, кволо, потрапити в установи взагалі не було можливо. Організувати електронну чергу - до цього росія не скоро дійде... Й почати намагатись організувати чергу по талончиках", - зазначив Лисогор. 

За його словами, люди з 4 години ранку люди вже вишикуються у чергу за талонами. 

Зрештою продажем талонів заробляють не лише співробітники установ.

"Люди завчасно займають черги до адміністративних установ, отримують талони на прийом і продають їх охочим", - йдеться також у повідомленні.

Як зазначає джерело "ОстроВа" - переселенка зі Станиці Луганської, схожий "бізнес" працював у Станиці після 2014 року: мешканці селища займали чергу на КПВВ, а потім продавали її тим, хто хотів перетнути його, щоб потрапити на окуповану територію.

Раніше повідомлялось, що мешканка окупованого Рубіжного померла в черзі до паспортного столу.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті