На окупованій Луганщині почалася нова хвиля примусової мобілізації

Російські загарбники задля поповнення своїх втрат на фронті почали примусову мобілізацію чоловіків на окупованій території Луганської області. Про це 19 вересня повідомив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Хвиля неоголошеної примусової мобілізації на захоплених територіях почалася. Половинкине, що на Старобільщині, вже не перший населений пункт, де працюють виїзні бригади військкоматів", - зазначив він.

За словами Лисогора, оновлені дані про чоловіків, які там проживають, росіяни мають. Тому, де саме шукати, знають.

Голова ОВА додав, що наразі ворог накопичив значні резерви на Луганщині та зберігає напругу по всій лінії фронту.

"Загарбники не менш активно застосовують артилерію і авіацію. Ретельно обирають ділянку, куди вдарити, та намагаються вести прицільний обстріл, щоб змусити наших захисників відійти. Але Сили оборони продовжують тримати займані позиції", - сказав Лисогор. 

За останню добу окупанти завдали авіаційних ударів біля Білогорівки, мінометних та артилерійських обстрілів зазнали Білогорівка та Невське.

Як повідомлялося, на Старобільщині окупанти роздають повістки навіть тим, хто не має паспорту РФ.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті