На Старобільщині Луганської області окупанти роздають повістки навіть тим, хто не має паспорту РФ

На тимчасово окупованій території  Старобільского району Луганської області російські окупанти значно знизили мобілізаційні вимоги до стану здоров’я та роздають повістки навіть тим, хто не має російського паспорту. Про це повідомив у Телеграм голова Луганської ОВА Артем Лисогор 17 вересня. 

"На Старобільщині повістки чоловікам доставляють адресно. До прикладу, у Підгорівці навіть відсутність російського паспорту не є приводом її не отримати.

Під час післявиборчої хвилі примусової мобілізації вимоги до стану здоров’я призовників значно знизили. За розрахунками окупантів, саме це дозволить збільшити чисельність армії рф", - написав Лисогор. 

Як повідомлялося раніше, мешканці віддалених сіл окупованого Старобільського району отримали повістки до "військкомату". 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті