На окупованій Луганщині почалася нова хвиля примусової мобілізації

Російські загарбники задля поповнення своїх втрат на фронті почали примусову мобілізацію чоловіків на окупованій території Луганської області. Про це 19 вересня повідомив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Хвиля неоголошеної примусової мобілізації на захоплених територіях почалася. Половинкине, що на Старобільщині, вже не перший населений пункт, де працюють виїзні бригади військкоматів", - зазначив він.

За словами Лисогора, оновлені дані про чоловіків, які там проживають, росіяни мають. Тому, де саме шукати, знають.

Голова ОВА додав, що наразі ворог накопичив значні резерви на Луганщині та зберігає напругу по всій лінії фронту.

"Загарбники не менш активно застосовують артилерію і авіацію. Ретельно обирають ділянку, куди вдарити, та намагаються вести прицільний обстріл, щоб змусити наших захисників відійти. Але Сили оборони продовжують тримати займані позиції", - сказав Лисогор. 

За останню добу окупанти завдали авіаційних ударів біля Білогорівки, мінометних та артилерійських обстрілів зазнали Білогорівка та Невське.

Як повідомлялося, на Старобільщині окупанти роздають повістки навіть тим, хто не має паспорту РФ.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті