На окупованій Луганщині перестав працювати єдиний залізничний маршрут, що з'єднує Луганськ зі Старобільськом

Єдиний залізничний маршрут на окупованій території Луганщини, який з'єднує Луганськ зі Старобільськом, перестав працювати з 1 вересня. Про це повідомила пресслужба так званої "Луганской железной дороги" (ЛЖД), пишуть окупаційні ЗМІ 1 вересня.

"З 1 вересня і до скасування у зв'язку з проведенням колійних робіт на ділянці Кіндрашівська Нова - Солідарний повністю скасовується курсування приміських поїздів №6491/6490 сполученням Луганськ - Старобільськ, №6493/6492 сполученням Старобільськ - Луганськ, №6402 сполученням Старобільськ - Лантратівка, №6403 сполученням Лантратівка - Старобільськ", - ідеться в повідомленні.

Що спричинило необхідність проводити "колійні роботи" і коли планується відновити залізничне сполучення, не вказується.

Раніше повідомлялося, що в окупованому селищі Білокуракине Луганської області після першої години ночі 24 жовтня стався вибух, частково зруйновано будівлю залізничного вокзалу.

Раніше також повідомлялося, що у Сватовому було чути вибухи, повідомляють про знищення залізничного та автомобільного мостів.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті