В Білокуракиному вночі стався вибух - частково зруйновано вокзал (ФОТО)

В окупованому селищі Білокуракине Луганської області після першої години ночі 24 жовтня стався вибух, частково зруйновано будівлю вокзалу, окупанти стверджують, що спрацювало ППО. Про це повідомили "Старобільські новини" у Facebook і Телеграм-канал "Старобільськ life".

"Після першої ночі 24 жовтня в окупованому Білокуракиному Луганської області стався вибух, – сказано в повідомленні "Старобільських новин". – Окупаційні ЗМІ повідомили, начебто на початку другої години сили ППО збили ракету, частини якої впали за будівлю залізничного вокзалу".

Уточнюється, що виниклу пожежу загасили, про постраждалих не повідомляють.

"Поцілили в залізничний вокзал", – повідомляє "Старобільськ life".

Після вибуху, вранці 24 жовтня, окупаційна влада оголосила, що комендантська година у районі діятиме з 19:00 до 5:00.

Раніше повідомлялось, що ЗСУ нанесли удар по позиціях рашистів в окупованій Брянці.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті