На окупованій Луганщині через відсутність інтернету діє "бізнес" - скачування серіалів на флешки та диски за гроші

У тимчасово окупованих Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному на Луганщині, де відсутній будь-який інтернет, почав діяти "бізнес" - платне скачування фільмів та серіалів на флешки. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 18 травня.

"Скористатися контентом можна через оголошення. А саме, замовити скачати художній фільм, серіал або телепередачу та записати матеріал на фізичний носій – флешку або компакт-диск. Послуга платна. Окуповані міста повертаються у середньовіччя", - повідомив Лисогор. 

Як повідомлялося, окупанти на Луганщині проводять інтернет тільки за паспортом РФ і встановлюють таксофони "Укртелекому"

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті