Окупанти на Луганщині проводять інтернет тільки за паспортом РФ і встановлюють таксофони "Укртелекому"

У тимчасово окупованому Старобільську на Луганщині проводитимуть інтернет лише власникам паспортів РФ, а у Сєвєродонецьку росіяни встановили таксофони "Укртелекому". Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 24 січня.

"Щоб жителям Старобільська провести провідний інтернет, спочатку потрібно отримати паспорти рф, а потім – документи на право власності домоволодінням російського зразка", - повідомив Лисогор. .

Також, за словами очільника ОВА, за відсутності інтернету та мобільного покриття окупанти спробували вирішити проблему встановленням дротового зв’язку: двох-трьох таксофонів по території кожного з міст – Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної.

"Апарати фірмові – ті, що були декілька десятків років тому встановлені "Укртелекомом", а із настанням мобільної ери демонтовані і відправлені на склад. Загарбники їх повернули, як "и все хорошее из прошлого"", - зазначає .Лисогор. 

Нагадаємо, раніше окупаційна влада так званої "ЛНР" прокоментувала повідомлення про нібито запуск мобільного інтернету в "республіці", заявивши, що: його немає і не буде до дозволу РФ. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті