На окупованій Луганщині через відсутність інтернету діє "бізнес" - скачування серіалів на флешки та диски за гроші

У тимчасово окупованих Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному на Луганщині, де відсутній будь-який інтернет, почав діяти "бізнес" - платне скачування фільмів та серіалів на флешки. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 18 травня.

"Скористатися контентом можна через оголошення. А саме, замовити скачати художній фільм, серіал або телепередачу та записати матеріал на фізичний носій – флешку або компакт-диск. Послуга платна. Окуповані міста повертаються у середньовіччя", - повідомив Лисогор. 

Як повідомлялося, окупанти на Луганщині проводять інтернет тільки за паспортом РФ і встановлюють таксофони "Укртелекому"

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті