На окупованій Херсонщині ще більше цивільних лікарень віддають під потреби росармії

Загарбники використовують цивільні лікарні окупованої Херсонщини для лікування своїх військових, через що цивільне населення обмежено у доступі до медичних послуг. Про це повідомляє Центр національного спротиву 1 грудня.

"Зокрема нові випадки використання цивільних лікарень для розміщення армії рф зафіксовані на ТОТ Херсонської області. Росіяни обмежують доступ цивільного населення до медичних послуг за місцем проживання, оскільки основна увага працівників медичного закладу зосереджена на поранених окупантах", - зазначається у повідомленні.

У ЦНС додали, що від таких дій особливо страждають люди похилого віку та діти, які в силу різних обставин не змогли виїхати з окупованих районів.

Як повідомлялось раніше, росіяни не мають достатньо препаратів для лікування діабету на окупованих територіях.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті