Росіяни не мають достатньо препаратів для лікування діабету на окупованих територіях - ЦНС

На тимчасово окупованих територіях фіксуються перебої з видачею препаратів для моніторингу глюкози, а також інсуліну хворим на цукровий діабет. Про це повідомляє Центр національного спротиву 28 листопада.

"Причиною є нездатність російської промисловості виготовляти такі системи та ліки, а сама країна перебуває в ізоляції від цивілізованого світу. В результаті хворі на цукровий діабет не отримують належний догляд та лікування", - зазначається у повідомленні.

У ЦНС додали, що якщо раніше росіяни видавали інсулін на тимчасово окупованих територіях лише за наявності російського паспорта, то тепер "наявність червоної макулатури не гарантує лікування, адже росія не та країна, яка має високі соціальні стандарти".

Як повідомлялось раніше, в окупованому Маріуполі інсулін можна отримати лише за наявності російського паспорта.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті