Росіяни не мають достатньо препаратів для лікування діабету на окупованих територіях - ЦНС

На тимчасово окупованих територіях фіксуються перебої з видачею препаратів для моніторингу глюкози, а також інсуліну хворим на цукровий діабет. Про це повідомляє Центр національного спротиву 28 листопада.

"Причиною є нездатність російської промисловості виготовляти такі системи та ліки, а сама країна перебуває в ізоляції від цивілізованого світу. В результаті хворі на цукровий діабет не отримують належний догляд та лікування", - зазначається у повідомленні.

У ЦНС додали, що якщо раніше росіяни видавали інсулін на тимчасово окупованих територіях лише за наявності російського паспорта, то тепер "наявність червоної макулатури не гарантує лікування, адже росія не та країна, яка має високі соціальні стандарти".

Як повідомлялось раніше, в окупованому Маріуполі інсулін можна отримати лише за наявності російського паспорта.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті