На окупованій частині Донецької області під пільгову іпотеку будують лише три будинки. Решта комерційні - від $35 000  

Лише три багатоповерхові будинки будується на окупованій частині Донецької області під пільгову іпотеку. Про це в інтерв'ю одному з місцевих ЗМІ розповів міністр будівництва та житлово-комунального господарства Росії Ірек Файзуллін.

"Зараз ми можемо говорити про те, що цей процес запущено: забудовники почали будівництво. У ДНР уже ведеться будівництво трьох будинків, в яких можливе придбання квартир за пільговими ставками", - повідомив він.

Раніше уряд країни-агресора затвердив для окупованих територій України пільгову іпотечну програму у 2% річних.

Житлове будівництво на окупованій території Донецької області ведеться виключно в Маріуполі. Ріелтори і забудовники пропонують купити однокімнатну квартиру в новобудові за ціною від 35 тисяч доларів, у двокімнатній - від 50 тисяч доларів і трикімнатну - від 80 тисяч доларів. Таких грошей у місцевих жителів немає, тому основними покупцями є приїжджі військові та цивільні росіяни.  

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті