На околицях Бахмута українські військові знищили ворожий "Град" за допомогою безпілотників від Армії дронів

На околицях Бахмута українські військові знищили реактивну систему залпового вогню росіян "Град" за допомогою безпілотників від Армії дронів.Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров у Телеграм.

“У росіян мінус один “Град” на околицях Бахмута. Це результат ефективної роботи спецпризначенців двома потужними безпілотниками-камікадзе “Пегас” від Армії дронів”, - написав він.

За словами Федорова, обстрілявши позиції українських військових, росіяни намагалися швидко втекти з місця злочину та сховатися, але це складно зробити, коли працюють безпілотники “Пегаси”.

“Одна “пташка” влученням у ходову частину зупинила “Град”, інша - остаточно добила”, - заявив він.

За словами Федорова, завдяки допомозі проєкту “Армія дронів” незабаром таких безпілотників буде ще більше. Також він закликав донатити через UNITED24 або на головному екрані “Дії”.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті