На Одеській митниці: зафіксовано збитки державі на понад 300 мільйонів - ДБР

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) продовжують розслідування масштабної махінації щодо розмитнення товарів на Одеській митниці. 18 жовтня Бюро виявило понад 130 контейнерів із товарами, термін розмитнення яких був штучно затягнутий посадовими особами. Про це прес-центр ДБР повідомляє у Телеграм 27 жовтня.

Як повідомляється, співробітники ДБР оглянули 50 контейнерів з елітними автомобілями, технікою, взуттям, алкоголем, будівельними матеріалами та продуктами харчування.

Орієнтовна вартість оглянутого товару вже перевищує 300 мільйонів гривень. Документи на всі товари відсутні, а також відомості про їх власників.

У відомстві повідомляють, що окремі комерсанти відреагували на заклик ДБР і вже намагаються офіційно сплатити відповідні штрафні санкції та мита.

Наразі слідчі дії продовжуються.

Як раніше повідомлялося, ДБР передало уряду список російських компаній та громадян для включення їх до списку санкцій.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті