Росіяни підняли у небо авіацію, можливі ракетні удари

Росіяни підняли у повітря авіацію, можливі пуски ракет. Про це повідомили голова Одеської ОВА Максим Марченко та голова Миколаївської ОВА Віталій Кім у Телеграм о 8:30 10 лютого.

"Увага мешканцям Одещини! – написав Марченко. – В повітрі знаходиться ворожа авіація, в морі кораблі-носії ракет "Калібр". Противник здійснив пуски ракет! Повітряна тривога буде тривалою".

"Чекаємо до 20 ракет, – повідомив Кім. – Поки не видно".

Раніше повідомлялось, що по всій території України оголошено повітряну тривогу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті