На Одещині командир взводу продав понад 20 тонн стратегічного пального

Працівники ДБР повідомили про підозру командиру взводу однієї з військових частин протиповітряної оборони Одеської області, який продав понад 20 тонн стратегічного палива під час російського повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє ДБР у своєму телеграм-каналі 1 грудня.

"Військовослужбовець відповідав за отримання та видачу дизельного пального, призначеного для потреб підрозділу. Задля власної наживи він продав понад 20 тонн пального з 30 тонн, виділених військовим", - зазначається у повідомленні.

У ДБР додали, що завдані державі збитки перевищили 1,4 млн гривень.

Також повідомляється, що після початку кримінального провадження чоловік відшкодував всю суму в повному обсязі.

Наразі командиру взводу повідомлено про підозру у недбалому ставленні до військової служби та загрожує позбавлення волі на строк до 8 років.

Як повідомлялось раніше, Міноборони виявило майже 40 мільйонів збитків на закупівлі генераторів у військовій частині на Чернігівщині.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті