На напрямку Авдіївка-Мар'їнка загинув доброволець із Грузії, який воював у 3-й окремій штурмовій бригаді ЗСУ

Грузинський боєць Тенгіз Чанія, який воював на боці збройних сил України (ЗСУ), загинув під час ракетного обстрілу. Про це 24 березня повідомляють грузинські ЗМІ.

Чанія значився в 3-й окремій штурмовій бригаді ЗСУ, створеній на базі батальйону "Азов". Воював на напрямку Авдіївка-Мар'їнка.

Його було вбито 22 березня. Досі тіло загиблого не вдалося винести з поля бою.

Зазначається, що Чанія - біженець з Абхазії, учасник війни в Абхазії та серпневої війни 2008 року. У минулому він перебував у розвідувальному управлінні Міноборони Грузії і в силах спецпризначення МВС.

Він воював в Україні від самого початку повномасштабного російського вторгнення і за цей період двічі був поранений, але після одужання обидва рази повертався на передову. 

З лютого 2022 року в Україні загинули 62 грузинські бійці - громадяни Грузії та уродженці Грузії, які мають українське громадянство.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті