На морські дрони Sea Baby за добу зібрали ₴200 мільйонів донатів

Платформа United24 за добу зібрала вже 200 з необхідних 297,5 млн грн на дрони Sea Baby для СБУ. Про це в Телеграмі повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"200 мільйонів гривень зібрано на морські дрони СБУ Sea Baby в зборі UNITED24, monobank, Стерненка та Лаченкова! 

Дякуємо всім, хто долучається. Донорам з усього світу, міжнародним та українським компаніям за кожен внесок!  Дякуємо monobank та Олегу Гороховському за 40 мільйонів гривень на морських малюків. Це дуже потужне підсилення!  Морські безпілотники вже змінили ситуацію в Чорному морі. Завдяки вам їх буде більше, а російських кораблів — менше. Не зупиняємося. Ваш донат — ваш хід!" - зазначив він.

Надводін беспілотні ударні човни Sea Baby — розробка Служби безпеки України. Вони здатні нести 850 кг вибухівки, розганятися до 90 км/год та долати відстань у 1000 км.

Як повідомлялося, 22 лютого, фандрейзингова платформа United24, Олег Гороховський та monobank, Сергій Стерненко й Ігор Лаченков розпочали збір 297,5 мільйона гривень для СБУ на дрони Sea Baby.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті