На Львівщині із рослин створили фрагмент вишиванки

У національному парку "Сколівські Бескиди" на Львівщині з'явився фрагмент живої зеленої вишиванки. Про це повідомляється на сторінці парку у Facebook.

Фрагмент вишиванки створено у Крушельницькому лісництві з декоративних дерев та кущів.

"Композицію створено на схилі поряд з Тризубом, який занесено до реєстру Книги рекордів України, як найбільший вічнозелений герб України. Розмір фрагменту вишиванки складає: довжина 13,5 м, ширина 6 м. Для його формування використано: туя західна форма куляста, туя західна форма золотиста, туя східна біота і самшит вічнозелений. Весь посадковий матеріал місцевий вирощений на розсаднику лісництва", - розповіли керівники парку.

 
 
Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський під час зустрічі із представниками культури наголосив, що досвід війни має бути описаний українцями і презентований у всіх видах мистецтва
 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті