На Луганщині окупанти прискорюють видачу водійських прав і номерів зразка РФ: добралися до Мілового

В окупованому 2022 року селищі Мілове Луганської області "влада ЛНР" вирішила прискорити процес заміни українських водійських посвідчень на російські, для чого в селище на п'ять днів із Луганська приїде так званий "мобільний пункт заміни водійських прав і номерів". Про це з посиланням на "центр громадських зв'язків правоохоронного відомства" повідомили сепаратистські ЗМІ 1 травня.

"Із 2 до 6 травня співробітники Луганського МРЕВ ДІБДР МВС по ЛНР проведуть виїзний прийом громадян у смт Мілове", – ідеться в повідомленні.

У повідомленні підкреслюється, що для заміни реєстраційних знаків транспортних засобів необхідно пред'явити паспорт громадянина РФ або посвідку на проживання в РФ, а також документи, що підтверджують постійне проживання на території "ЛНР".

Як повідомляють місцеві жителі, досі для заміни водійських посвідчень мешканців Мілового та екс-Міловського району (за новим адмінрозподілом увійшов до Старобільського) запрошували до Луганська - це майже 170 кілометрів дорогою, наповненою військовою технікою. Оскільки міловчани робили це вкрай неохоче, виникла необхідність на п'ять днів привезти в регіон "мобільний пункт". Водночас цей район Луганщини – один із найбільш малонаселених у Луганській області. Так, станом на 2020 рік районний центр Мілове поряд із Марківкою був найменш населеним районним центром Луганщини – тут проживало приблизно 5800 тисяч осіб. Після окупації в лютому 2022 року значна частина населення виїхала.

Раніше повідомлялося, що жителі Рубіжного Луганської області беруть довідки, що в їхніх квартирах живуть окупанти: ті "мотають" електрику, а власникам приходять рахунки.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті