На Луганщині окупанти прискорюють видачу водійських прав і номерів зразка РФ: добралися до Мілового

В окупованому 2022 року селищі Мілове Луганської області "влада ЛНР" вирішила прискорити процес заміни українських водійських посвідчень на російські, для чого в селище на п'ять днів із Луганська приїде так званий "мобільний пункт заміни водійських прав і номерів". Про це з посиланням на "центр громадських зв'язків правоохоронного відомства" повідомили сепаратистські ЗМІ 1 травня.

"Із 2 до 6 травня співробітники Луганського МРЕВ ДІБДР МВС по ЛНР проведуть виїзний прийом громадян у смт Мілове", – ідеться в повідомленні.

У повідомленні підкреслюється, що для заміни реєстраційних знаків транспортних засобів необхідно пред'явити паспорт громадянина РФ або посвідку на проживання в РФ, а також документи, що підтверджують постійне проживання на території "ЛНР".

Як повідомляють місцеві жителі, досі для заміни водійських посвідчень мешканців Мілового та екс-Міловського району (за новим адмінрозподілом увійшов до Старобільського) запрошували до Луганська - це майже 170 кілометрів дорогою, наповненою військовою технікою. Оскільки міловчани робили це вкрай неохоче, виникла необхідність на п'ять днів привезти в регіон "мобільний пункт". Водночас цей район Луганщини – один із найбільш малонаселених у Луганській області. Так, станом на 2020 рік районний центр Мілове поряд із Марківкою був найменш населеним районним центром Луганщини – тут проживало приблизно 5800 тисяч осіб. Після окупації в лютому 2022 року значна частина населення виїхала.

Раніше повідомлялося, що жителі Рубіжного Луганської області беруть довідки, що в їхніх квартирах живуть окупанти: ті "мотають" електрику, а власникам приходять рахунки.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті