Мешканці Рубіжного беруть довідки, що у квартирах живуть окупанти, бо ті "мотають" електрику, а власникам приходять рахунки

У Рубіжному Луганської області власники квартир, заселених російськими військовими, беруть у місцевої "влади" довідки про те, що в їхніх квартирах живуть окупанти. Фото зразка заяви для отримання такої довідки розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі.

Зазначається, що довідки потрібні через те, що росіяни безкоштовно "мотають" у квартирах електрику, а власникам житла потім приходять рахунки за неї.

"Хто селиться у квартири жителів Рубіжного. У принципі, це давно не секрет", – вказується повідомленні.

Як повідомлялося, в окупованому Рубіжному ракетами знищено пункт управління ворога.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті