На Київщині через три доби погасили пожежу, що виникла після російської атаки

Зранку 15 червня рятувальники погасили пожежу на промисловому підприємстві в Київській області, яка виникла ще 12 червня внаслідок російського обстрілу. Про це повідомили в ДСНС.

Напередодні в ДСНС звітували, що ліквідація пожежі на промисловому обʼєкті досі триває, хоча розповсюдження вогню вже немає. На місці працював 221 рятувальник, залучали 76 одиниць техніки.

Нагадаємо, унаслідок атаки російських ракет і безпілотників у ніч проти 12 червня в Київській області були зафіксовані пожежі на обʼєктах у двох районах регіону - зокрема, в одному з районів сталася пожежа на промисловому обʼєкті. 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті