На Київщині другу добу гасять пожежу, яка сталась на промисловому підприємстві через російську атаку

Другу добу триває ліквідація пожежі на промисловому підприємстві у Київській області. Про це повідомила ДСНС України у Телеграм 13 червня. 

"Київщина: станом на 07:00 13 червня триває ліквідація пожежі на промисловому підприємстві, що виникла внаслідок збройної агресії росії", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що на місці працюють 249 людей особового складу, 98 одиниць техніки, чотири пожежні потяги.

Раніше повідомлялось, що у двох районах Київщини через падіння уламків зафіксовано пошкодження низки обʼєктів. Зокрема, в одному з районів сталася пожежа на промисловому обʼєкті.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті