На Кубані курдська діаспора побила російських націоналістів. Місцеві чорносотенці відповіли речівкою «Русские, вперед!»

 У Кореновську Кубанського краю група курдів побила представників праворадикальних рухів «Руська громада» і «Северный человек». Про це російським Z-паблікам розповіли самі націоналісти.

Нібито конфлікт стався через гучну музику, яку слухали «російські хлопці». Близько 40 курдів, які проживають на Кубані, зажадали вимкнути її, а отримавши відмову побили меломанів. 

У відповідь радикали чорносотенного спрямування провели в місті невеликий марш із гаслами «Один за всіх і всі за одного» і «Русские, вперед». 

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті