На кордоні з Україною атакували прикордонний пункт "Шебекіно", триває танковий бій - РосЗМІ

У районі російського прикордонного пункту "Шебекіно" Бєлгородської області РФ нібито розгорається бій. Про це 1 червня вранці повідомляє низка російських ЗМІ та Telegram-каналів, а також представники Російського добровольчого корпусу і Легіону "Свобода Росії".

"На кордоні Росії та України йде бій. За попередніми даними диверсанти атакували МАПП "Шебекіно" за допомогою танків. Їх стримують прикордонники і бійці Міноборони", - повідомляє Telegram-канал Baza.

Також дорогу в бік Шебекиного перекрили в районах Маслової Пристані. Перед цим у самому місті був нічний обстріл. Попередньо, один зі снарядів влучив у будівлю місцевого МВС.

Зі свого боку представники Легіону "Свобода Росії" заявили, що їхні побратими "передають привіт з україно-російського кордону". Вони не стали повідомляти деталі, але зазначили, що боротьба з російським режимом триває.

Представники підрозділу "Російський добровольчий корпус", своєю чергою, опублікували в мережі відеозвернення, в якому було оголошено про початок обіцяної командиром РДК другої фази.

"Путінська армія знову б'є по площах, хоча цього разу це не мирні українські міста, а вже російські села і села. Залишайтеся у своїх будинках або пройдіть в укриття! РДК не воював і не воює з мирним населенням!" - йдеться в заяві.

Нагадаємо, що після попередньої операції в Бєлгородській області Легіон "Свобода Росії" заявив про знищення мотострілецької роти ЗС РФ і кількох одиниць бронетехніки.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті