На Керченському півострові АР Крим окупанти посилили контррозвідувальний режим, у Сімферополі побільшало "ряжених"

На Керченському півострові окупованої Автономної Республіки Крим росіяни посилили контррозвідувальний режим, а на вулицях Сімферополя значно побільшало військових патрулів. Про це повідомив Генштаб ЗСУ й джерело "ОстроВа" 29 квітня.

"Російські окупанти посилили контррозвідувальний та поліцейський режим на тимчасово окупованій території Керченського півострова АР Крим, – сказано у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 29 квітня. – Так, з 26 квітня, окупанти збільшили кількість патрулів, на дорогах місцевого значення підсилили пости поліції співробітниками ФСБ РФ, які здійснюють вибіркові перевірки цивільного населення, зокрема перевіряють мобільні телефони та наявність російського паспорта".

У той же час у Сімферополі збільшилась кількість патрулів, каже джерело "ОстроВа" – місцева мешканца.

"Ряжених (людей у військовій формі. – "ОстроВ") стало більше, – каже джерело. – Ходять групками, але не бачила, щоб кого-небудь чіпали".

Раніше повідомлялось, що окупанти наказали "верхівці" держпідприємств у Криму готуватися до евакуації.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті