На Івано-Франківщині прорвало нафтопровід, є постраждалі - ДСНС

За попередньою інформацією, 30 вересня поблизу села Стримба Надвірнянського району на Прикарпітті стався порив нафтопроводу. Про це у Телеграм повідомила ДСНС 

"О 17:00 поблизу с. Стримба Надвірнянського району, стався порив нафтопроводу (діаметром 150 мм) з послідуючим розлиттям нафтопродуктів вздовж потічка на площі 100 м кв. та горінням,  а також з розповсюдженням вогню на приватний будинок", - йдеться у повідомленні.  

За попередньою інформацією постраждало 3 особи. 

"Наразі засувки на нафтопроводі перекриті. На місці працюють рятувальники", - повідомили у ДСНС. 

Нагадаємо, 30 .вересня під Івано-Франківськом стався вибух. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті