На Херсонщині партизани підірвали окупантів, які перевозили "бюлетені"

На тимчасово окупованій території Херсонщини партизани підірвали окупантів, які транспортували  "бюлетені". Про це в Телеграм повідомив Центр національного спротиву (ЦНС).

"Партизани ліквідували окупантів, які транспортували "бюлетені", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, українському підпіллю в тимчасово окупованій Новій Каховці вдалося провести успішну диверсію проти окупаційної адміністрації. Підпілля підірвало автомобіль окупантів, який використовувався для пересування, охорони "бюлетенів" та «виборчих дільниць», під час так званих виборів, влаштованих Кремлем на ТОТ.

Повідомляється, що внаслідок підриву авто один російський військовий був ліквідований, ще двоє отримали поранення.

Нагадаємо, СБУ атакувала дронами-камікадзе "виборчий штаб" окупантів у Запорізькій області. 

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті