СБУ атакувала дронами-камікадзе "виборчий штаб" окупантів у Запорізькій області - ЗМІ

Фахівці Служби Безпеки України (СБУ) атакували дронами-камікадзе "виборчий" штаб рашистів у Запорізькій області. Про це РБК-Україна повідомили джерела в СБУ. 

Як повідомляється, два українські дрони-камікадзе "завітали" у "виборчий" штаб росіян в окупованому селі Скельки Василівського району. Його окупанти використовують для зберігання виборчих бюлетенів і документів.

Як повідомляють в СБУ, після вибухів окупанти оточили прилеглі вулиці, почали перевіряти людей, підняли в повітря свої безпілотники.

Як повідомлялося, СБУ викрила у Кривому Розі інформатора, який "зливав" напрямки польотів авіації ЗСУ. 

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті