На Херсонщині відновили міст через Інгулець (ФОТО)

На Херсонщині у вівторок, 22 листопада, дорожні робітники відновили міст через річку Інгулець. Про це у Telegram повідомляє голова обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич.

"У селі Заградівка на Херсонщині полагодили міст через річку Інгулець. Міст об'єднує Кочубеївську терргромаду з Дніпропетровщиною", - повідомив чиновник.

За його словами, завдяки відновленню переправи, жителі району зможуть швидко дістатися Кривого Рогу. Янушевич зазначив, що роботи проводили криворізькі робітники.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Херсоні почали працювати два державних українських банки.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті