На Херсонщині різко почастішали випадки грабежів мирного населення окупантами

Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях Херсонської області збільшили кількість випадків пограбувань місцевих жителів. Про це повідомляє Центр національного спротиву. (ЦНС)

Зазначається, що окупанти викрадають автівки та гроші під приводом боротьби з підпіллям. Людей звинувачують у нелояльності та допомозі Силам оборони, після чого грабують їх помешкання.

У ЦНС зазначають, що причиною цього є низька дисципліна в ЗС РФ через що в армії ворога також процвітає пияцтво та випадки дезертирства.

"В результаті нинішньої ситуації окупаційна адміністрація навіть поскаржилась в Кремль, адже в регіоні й так панують "антиросійські настрої", - додали у повідомленні.

Як повідомлялося, в Криму окупанти перетворюють лікарні на військові госпіталі. 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті