На фронті відбулося 97 зіткнень із окупантами, ЗСУ стримують ворога на семи напрямках – Генштаб

Дев’яносто сім бойових зіткнень відбулося на фронті між Силами оборони України та військами окупантів протягом доби. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в зведенні вранці 6 грудня.

Зокрема, на Лимано-Куп’янському напрямку українські захисники відбили 34 атаки в районах Синьківки Харківської області, Новоселівського, Серебрянського лісництва, Білогорівки Луганської області та Тернів, Спірного, Веселого, Роздолівки Донецької області. 

Ще десять ворожих атак наші воїни відбили в районах Богданівки, Кліщіївки та Андріївки та продовжували штурмові дії південніше Бахмута Донецької області.

Водночас на Авдіївському напрямку українські захисники продовжували стримувати ворога, який не полишає спроб оточити Авдіївку. Сили оборони успішно відбили 25 атак противника в районах східніше Новобахмутівки, Степового, північно-східніше Бердичі, Авдіївки, Сєверного, Первомайського Донецької області. 

На Мар’їнському напрямку ЗСУ стримували окупантів в районах Красногорівки, Мар’їнки, Побєди та Новомихайлівки Донецької області, де загалом відбили 18 атак. Ще одну зупинили поблизу Золотої Ниви на Шахтарському напрямку.

Крім того, на Запорізькому напрямку українські бійці відбили всі атаки ворога, який намагався відновити втрачене положення в районах західніше Вербового.

Як повідомлялося, в районі острова Зміїний знищено російський бомбардувальник Су-24М.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті