На фронті фіксується зменшення кількості застосування окупантами дронів-камікадзе - Тарнавський

Російські війська за останні дві доби стали меньше використовувати дрони-камікадзе. Про це повідомив Командувач ОСУВ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський у своєму телеграм-каналі 28 листопада.

"Дві доби поспіль фіксується зменшення кількості застосування дронів-камікадзе. Втім ворог продовжує скидати КАБи. Тривають наземні піхотні атаки. Противник і далі сотнями втрачає живу силу", - зазначив Тарнавський.

Також він повідомив, що фіксується все більше випадків, коли звичайні російські солдати відмовляються брати участь у активних наступальних діях.

"Окупанти продовжують поповнювати знекровлені підрозділи ув’язненими. Цей, так званий "спецконтингент", російське командування вважає розхідним матеріалом. І без жалю кидає у м’ясні штурми", - додав бригадний генерал.

Також Олександр Тарнавський зазначив, що загальні втрати окупантів в операційній зоні ОСУВ "Таврія" склали 374 особи.

Українські захисники знищили танк та склад боєприпасів рашистів.

Як повідомлялось раніше, ЗСУ штурмують південніше Бахмута, атаки росіян на Авдіївку закінчилися для них значними втратами.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті