ЗСУ штурмують південніше Бахмута, атаки росіян на Авдіївку закінчилися для них значними втратами – Генштаб

Російські окупаційні сили протягом доби продовжували спроби оточити Авдіївку, але наші воїни стійко тримали оборону, завдаючи окупантам значних втрат. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в зведенні вранці 28 листопада. 

Так, на Авдіївському напрямку безуспішними були наступальні дії противника східніше Новобахмутівки, північно-східніше Бердичів, Авдіївки, Опитного, Сєверного та південніше Тоненького Донецької області, де Силами оборони відбито 23 атаки.

Тим часом на Бахмутському напрямку наші захисники зупинили 28 атак ворога поблизу Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки Донецької області.

"Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах", - йдеться у повідомленні.

Крім того, на Лимано-Куп’янському напрямку окупанти вели безуспішні штурмові дії в районах Синьківки та Петропавлівки Харківської області, а також біля Стельмахівки, Серебрянського лісництва Луганської області та Тернів, Ямполівки, Торського Донецької області.

Безуспішними були штурмові дії загарбників і в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області. Тут ЗСУ відбили дев’ять атак. 

Як повідомлялося, Сили оборони відбили 21 атаку окупантів на Авдіївському та 26 атак на Бахмутському напрямках.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті