На фронті фіксується зменшення кількості застосування окупантами дронів-камікадзе - Тарнавський

Російські війська за останні дві доби стали меньше використовувати дрони-камікадзе. Про це повідомив Командувач ОСУВ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський у своєму телеграм-каналі 28 листопада.

"Дві доби поспіль фіксується зменшення кількості застосування дронів-камікадзе. Втім ворог продовжує скидати КАБи. Тривають наземні піхотні атаки. Противник і далі сотнями втрачає живу силу", - зазначив Тарнавський.

Також він повідомив, що фіксується все більше випадків, коли звичайні російські солдати відмовляються брати участь у активних наступальних діях.

"Окупанти продовжують поповнювати знекровлені підрозділи ув’язненими. Цей, так званий "спецконтингент", російське командування вважає розхідним матеріалом. І без жалю кидає у м’ясні штурми", - додав бригадний генерал.

Також Олександр Тарнавський зазначив, що загальні втрати окупантів в операційній зоні ОСУВ "Таврія" склали 374 особи.

Українські захисники знищили танк та склад боєприпасів рашистів.

Як повідомлялось раніше, ЗСУ штурмують південніше Бахмута, атаки росіян на Авдіївку закінчилися для них значними втратами.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті