Цього тижня можна чекати на хороші новини щодо обміну полоненими – Лубінець

Цього тижня можна чекати на позитивні новини щодо обміну полоненими з росією. Про це 1 листопада в ефірі національного телемарафону заявив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

"Не хочу забігати вперед, але дуже сподіваюся, що дай Боже, і цього тижня ми матимемо позитивні новини", - заявив чиновник.

Також він наголосив, що Україна хоче повернути всіх своїх громадян. Саме тому росіянам пропонувалося відійти від "точкових" обмінів та перейти до обміну у форматі "всіх на всіх". Однак поки що в РФ від такої пропозиції відмовляються.

"Це тривалий процес. І я хотів би ще раз сказати всім громадянам України, що наше завдання повернути абсолютно всіх", – заявив Лубінець.

Він наголосив, що поки Україна не поверне всіх, як цивільних, так і військових, які перебувають у полоні, роботу не буде виконано до кінця.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що починаючи з березня з полону звільнено 1031 особу.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті