На дрони для ЗСУ через платформу UNITED24 зібрали понад 510 мільйонів гривень - Мінцифри

Через платформу UNITED24 зібрали понад 510 млн. грн. на дрони для Збройних сил України. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Телеграм 18 липня.

За словами Федорова, через платформу UNITED24 люди надонатили на 60 безпілотників.

"Понад 510 млн грн зібрали на Армію дронів через платформу UNITED24! Ми домовилися про закупівлю 60 мультикоптерів Matrice. Ці дрони з точністю записують відео, мають вбудований штучний інтелект, чітко фокусуються на цілі і визначають потенційну небезпеку на відстані", - пише він.

Також міністр зазначив, що наразі планується закупівля безпілотників не лише в українських, а й у міжнародних виробників.

"Ведемо переговори щодо подальших закупівель потужних безпілотників з українськими та міжнародними виробниками. Серед них - США, Німеччина, Португалія, Японія та Ізраїль", - повідомляє Федоров.

За його словами, українські військові регулярно проходять навчання з управління дронами, щоб потім успішно виконувати завдання на фронті.

Як раніше повідомлялося, ЗСУ отримали від волонтерів 300 військових дронів з Латвії.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті