На Донеччині знешкоджено агентурну мережу ФСБ, яка збирала інформацію про місця дислокації ЗСУ

На Донеччині викрито "агентурну мережу" ФСБ РФ, яка передавала інформацію про місця дислокації особового складу та техніки ЗСУ. Про це у Телеграм повідомляє Офіс генпрокурора 24 жовтня. 

Як повідомляється, за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури викрито і повідомлено про підозру двом громадянам України у державній зраді (ч. 2  ст. 111 КК України).

За даними слідства, у червні 2023 року співробітник ФСБ РФ завербував двох мешканців Донецької області для підривної діяльності в Україні.  Однією з них виявилась мешканка смт Курахівка, яка передавала дані представнику спецслужб через свого родича - військовослужбовця одного з армійських корпусів зс держави-агресора. 

У голосових повідомленнях вона розповідала про розміщення особового складу і техніки ЗСУ на території населеного пункту та в Покровському районі. 

Особливу увагу жінка приділяла інформації щодо розташування підприємств та інших споруд. Через деякий час майже по всім надісланим підозрюваною локаціям були «прильоти».

Ще одним «інформатором» став уродженець Республіки Таджикистан. Він напряму відправляв розвідувальні дані через Telegram співробітнику ФСБ РФ. 

У текстових повідомленнях чоловік надсилав інформацію про місця дислокації українських військових і техніки. За свою старанність «розвідник» отримував від ФСБ РФ грошову винагороду.

Наразі обом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави. 

Досудове розслідування проводиться ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Як повідомлялося, викрито трьох агентів росії, які наводили ракети та авіабомби на житлові будинки Херсона. 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті