На Донеччині з 2022 року від російських обстрілів загинули 33 працівники освіти, 17 учителів загинули на фронті - ОВА

У Донецькій області з початку повномасштабної війни загинули від ворожих обстрілів на території регіону 33 працівники освіти та ще 17 учителів загинули на фронті у лавах ЗСУ. Про це на онлайн-брифінгу сказала директорка департаменту освіти та науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, - повідомляє Укрінформ.

«Взагалі загинули 33 працівники закладів освіти Донеччини. Це цивільні люди, з яких 16 – педагогічні працівники. Бо працівники закладів освіти – це технічний та педагогічний персонал… До того ж у нас сьогодні в лавах Збройних Сил України служать 123 вчителі, і, на жаль, вже 17 із них загинули», - сказала Сідашева.

Вона зазначила, що цивільні працівники освіти загинули у зв’язку з тим, що перебували на території Донецької області, яка з початку повномасштабної війни піддається ворожим обстрілам.

Сідашева уточнила, що дані про загиблих працівників закладів освіти Донеччини надані без урахування втрат у Маріуполі та Волновасі.

Крім того, від початку повномасштабного вторгнення російські війська пошкодили 871 заклад освіти у Донецькій області.

«На жаль, ця статистика збільшується», - сказала Сідашева.

Як повідомлялося, Донеччина перебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня ворог убиває та травмує цивільних жителів, руйнує будинки, підприємства, енергетичні, газові та інші інфраструктурні об’єкти. Донецька область має найбільшу протяжність лінії фронту - близько 300 км.

У регіоні триває обов’язкова евакуація цивільного населення. У багатьох населених пунктах, які наближені до лінії фронту, проводиться примусова евакуація дітей з родинами.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
14.09.2025
18:00

Деформація свідомості та стирання пам'яті в режимі онлайн. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу продемонстрували майстер-клас зомбування своїх читачів і глядачів. Вони примудрилися в найкоротший час зачистити всі більш-менш близькі до правди повідомлення про комбінований удар ЗСУ 8 вересня по військовій...
Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Всі статті