На Донеччині військові РФ скинули дві авіабомби на передмістя Торецька

Російські військові скинули дві авіабомби на селище Північне, що розташоване на околиці Торецької громади. Про це 5 грудня повідомила поліція Донеччини.

"На Північне росіяни скинули дві авіабомби "КАБ-250", а також накрили селище з артилерії. Пошкоджено 10 багатоквартирних будинків, заклад освіти, магазини. На цей час інформації щодо постраждалих не надходило", - йдеться у повідомленні.

Під вогнем окупантів за добу також перебували Авдіївка, Часів Яр, смт Очеретине, села Новожеланне, Орлівка, Тоненьке. Пошкоджено 14 житлових будинків, заклад освіти, магазини.

Зокрема, По новожеланному війська РФ вдарили ракетою С-300, зруйновано чотири приватних будинки.

В Авдіївці внаслідок російських обстрілів двоє мешканців зазнали поранень.

Як повідомлялося, росія вдарила чотирма ракетами С-300 по центру Селидового.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті