На Донеччині росіяни зруйнували греблю Карлівського водосховища, є ризик підтоплення – Кириленко

Російські війська завдала удару по греблі Карлівського водосховища у Донецькій області та зруйнували її. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

В результаті цього під загрозою підтоплення опинилися селища Галицинівка, Желанне-1 та Желанне-2.

Кириленко зазначив, що з початку широкомасштабного вторгнення окупанти постійно наносили удари по греблі.

"До такого розвитку подій ми були готові, а тому оперативні та рятувальні служби Донеччини вже почали діяти за чітко визначеним алгоритмом", - наголосив він.

Голова ОВА додав, що влада попередила громади, які знаходяться у зоні ймовірного підтоплення, а за потреби буде розпочато евакуацію цивільного населення з них.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті